购买 3120-F321-P7T1-W12XY3-10A | 3120-F321-P7T1-W12XY3-10A数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
3120-F321-P7T1-W12XY3-10A
3120-F321-P7T1-W12XY3-10A
3120-F321-P7T1-W12XY3-10A
仅供参考
制造商 E-T-A
描述 CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
送货服务
断路器类型Thermal
目前评级10A