购买 25RIA140 | 25RIA140数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
25RIA140
25RIA140
25RIA140
仅供参考
零件编号 25RIA140
送货服务
25RIA140参数
系列22RIA
电压 - 关闭状态1.4 kV
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)2 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)60 mA
电压 - 导通状态(Vtm)(最大值)1.7 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)25 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)40 A
电流 - 保持(Ih)(最大)100 mA
当前 - 关闭状态(最大)10 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)470A, 495A
SCR类型Standard Recovery
工作温度-65°C ~ 125°C (TJ)
供应商设备包TO-48
25RIA140 Packaging
Insepction
25RIA140 FAQ
  • 1. How to order 25RIA140 on Heisener?
  • 3. Are the 25RIA140 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 25RIA140?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 25RIA140.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as 25RIA140 pin diagram, 25RIA140 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
25RIA140 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
25RIA140
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
25RIA140 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
W3008C
ANTENNA WIRELESS EXTERNAL 2.4GHZ