购买 2225Y1K00220GFR | 2225Y1K00220GFR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
2225Y1K00220GFR
2225Y1K00220GFR
2225Y1K00220GFR
仅供参考
零件编号 2225Y1K00220GFR
制造商 Knowles Syfer
描述 CAP CER 2225
送货服务
2225Y1K00220GFR参数
制造商Knowles Syfer
类别电容器 - 陶瓷电容器
封装-
ECAD
系列*
电容-
公差-
电压额定值-
温度系数-
工作温度-
特征-
评级-
应用-
失败率-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
厚度(最大)-
引线间距-
领导风格-
2225Y1K00220GFR Packaging
Insepction
2225Y1K00220GFR FAQ
  • 1. How to order 2225Y1K00220GFR on Heisener?
  • 3. Are the 2225Y1K00220GFR price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 2225Y1K00220GFR?
2225Y1K00220GFR相关产品
SIT1602BC-32-25S-24.576000T SIT1602BC-32-25S-24.576000T SiTime, -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.5V, 2, -, * 查看
0603ZC223KAT2A 0603ZC223KAT2A AVX Corporation, CAP CER 0.022UF 10V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
hot25AA640-I/P 25AA640-I/P Microchip Technology, IC EEPROM 64KBIT 1MHZ 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
A22L-GR-T2-01A A22L-GR-T2-01A Omron Automation and Safety, SWITCH PUSH SPST-NC 10A 110V, -, * 查看
RLR07C6203GSRSL RLR07C6203GSRSL Vishay Dale, RES 620K OHM 2% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
RNCF2010DKE16K5 RNCF2010DKE16K5 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 16.5K OHM 0.5% 1/3W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
hot3266X-1-100LF 3266X-1-100LF Bourns Inc., TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN, -, * 查看
1945R-33H 1945R-33H API Delevan Inc., FIXED IND 560UH 123MA 11.8 OHM, Axial, * 查看
1751480000 1751480000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 5POS 3.5MM, -, * 查看
ESQT-117-03-F-D-309 ESQT-117-03-F-D-309 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
2225Y1K00220GFR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
2225Y1K00220GFR
D# 2225Y1K00220GFR-ND
Syfer Technology
CAP CER 22PF 1KV C0G/NP0 2225