购买 2225Y1K00153KDT | 2225Y1K00153KDT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
2225Y1K00153KDT
2225Y1K00153KDT
2225Y1K00153KDT
仅供参考
零件编号 2225Y1K00153KDT
制造商 Knowles Syfer
描述 CAP CER 2225
送货服务
2225Y1K00153KDT参数
制造商Knowles Syfer
类别电容器 - 陶瓷电容器
封装-
ECAD
系列*
电容-
公差-
电压额定值-
温度系数-
工作温度-
特征-
评级-
应用-
失败率-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
厚度(最大)-
引线间距-
领导风格-
2225Y1K00153KDT Packaging
Insepction
2225Y1K00153KDT FAQ
  • 1. How to order 2225Y1K00153KDT on Heisener?
  • 3. Are the 2225Y1K00153KDT price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 2225Y1K00153KDT?
2225Y1K00153KDT相关产品
SIT1602BC-73-28E-74.176000G SIT1602BC-73-28E-74.176000G SiTime, -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.8V, 7, -, * 查看
ASFLMB-150.000MHZ-LR-T ASFLMB-150.000MHZ-LR-T Abracon LLC, OSC MEMS 150.000MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
947D311K132CFRSN 947D311K132CFRSN Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP FILM 310UF 10% 1.3KVDC SCREW, Radial, Can, * 查看
1812J2500680KFT 1812J2500680KFT Knowles Syfer, CAP CER 68PF 250V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
0805J0100330JCT 0805J0100330JCT Knowles Syfer, CAP CER 33PF 10V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RN70C1502FB14 RN70C1502FB14 Vishay Dale, RES 15K OHM 3/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
Y116950K0000B9L Y116950K0000B9L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 50K OHM 0.1% 0.4W J LEAD, 3017 J-Lead, * 查看
RG1005P-5762-W-T5 RG1005P-5762-W-T5 Susumu, RES SMD 57.6K OHM 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
MS27474E10B35P MS27474E10B35P Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 13POS JAM NUT W/PINS, -, * 查看
VE-BNV-CU-F2 VE-BNV-CU-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 200W, Full Brick, * 查看
2225Y1K00153KDT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
2225Y1K00153KDT
D# 2225Y1K00153KDT-ND
Syfer Technology
CAP CER 0.015UF 1KV X7R 2225