购买 2225J0500273JXR | 2225J0500273JXR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
2225J0500273JXR
2225J0500273JXR
2225J0500273JXR
仅供参考
零件编号 2225J0500273JXR
制造商 Knowles Syfer
描述 CAP CER 2225
送货服务
2225J0500273JXR参数
制造商Knowles Syfer
类别电容器 - 陶瓷电容器
封装-
ECAD
系列*
电容-
公差-
电压额定值-
温度系数-
工作温度-
特征-
评级-
应用-
失败率-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
厚度(最大)-
引线间距-
领导风格-
2225J0500273JXR Packaging
Insepction
2225J0500273JXR FAQ
  • 1. How to order 2225J0500273JXR on Heisener?
  • 3. Are the 2225J0500273JXR price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 2225J0500273JXR?
2225J0500273JXR相关产品
hotKSB1151YSTSTU KSB1151YSTSTU Fairchild/ON Semiconductor, TRANS PNP 60V 5A TO-126, TO-225AA, TO-126-3, * 查看
MIC5202-4.8YM-TR MIC5202-4.8YM-TR Microchip Technology, IC REG LINEAR 4.85V/4.85V 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RNR55H3322FSBSL RNR55H3322FSBSL Vishay Dale, RES 33.2K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
FTMH-109-02-F-DV-ES-A FTMH-109-02-F-DV-ES-A Samtec Inc., 1MM MICRO TERMINAL STRIPS, -, * 查看
200333-8 200333-8 TE Connectivity AMP Connectors, CONTACT SKT 16-18AWG CRIMP GOLD, -, * 查看
6059442-1 6059442-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN MINI OSP JACK STR 50 OHM, -, * 查看
D38999/24MD35BD D38999/24MD35BD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT, -, * 查看
D38999/20ZA35AA D38999/20ZA35AA Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 6POS PNL MT, -, * 查看
2225J0500273JXR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
2225J0500273JXR
D# 2225J0500273JXR-ND
Syfer Technology
CAP CER 0.027UF 50V X7R 2225