购买 1SMA200ZH | 1SMA200ZH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
1SMA200ZH
1SMA200ZH
1SMA200ZH
仅供参考
零件编号 1SMA200ZH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ZENER 200V 1.25W DO214AC
送货服务
1SMA200ZH参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)200 V
公差±5%
力量 - 最大1.25 W
阻抗(最大值)(Zzt)1500 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 152 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
1SMA200ZH Packaging
Insepction
1SMA200ZH FAQ
  • 1. How to order 1SMA200ZH on Heisener?
  • 3. Are the 1SMA200ZH price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 1SMA200ZH?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1SMA200ZH.
1SMA200ZH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。