购买 1SMA180Z | 1SMA180Z数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
1SMA180Z
1SMA180Z
1SMA180Z
仅供参考
零件编号 1SMA180Z
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ZENER 180V 1.25W DO214AC
送货服务
1SMA180Z参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)180 V
公差±5%
力量 - 最大1.25 W
阻抗(最大值)(Zzt)1200 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 136.8 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
1SMA180Z Packaging
Insepction
1SMA180Z FAQ
  • 1. How to order 1SMA180Z on Heisener?
  • 3. Are the 1SMA180Z price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 1SMA180Z?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1SMA180Z.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as 1SMA180Z pin diagram, 1SMA180Z datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
1SMA180Z 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。