购买 1SMA160ZH | 1SMA160ZH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
1SMA160ZH
1SMA160ZH
1SMA160ZH
仅供参考
零件编号 1SMA160ZH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ZENER 160V 1.25W DO214AC
送货服务
1SMA160ZH参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)160 V
公差±5%
力量 - 最大1.25 W
阻抗(最大值)(Zzt)1100 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 121.6 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱DO-214AC, SMA
1SMA160ZH Packaging
Insepction
1SMA160ZH FAQ
  • 1. How to order 1SMA160ZH on Heisener?
  • 3. Are the 1SMA160ZH price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 1SMA160ZH?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1SMA160ZH.
1SMA160ZH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。