购买 1SMA150Z | 1SMA150Z数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
1SMA150Z
1SMA150Z
1SMA150Z
仅供参考
零件编号 1SMA150Z
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ZENER 150V 1.25W DO214AC
送货服务
1SMA150Z参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)150 V
公差±5%
力量 - 最大1.25 W
阻抗(最大值)(Zzt)1000 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 114 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱DO-214AC, SMA
1SMA150Z Packaging
Insepction
1SMA150Z FAQ
  • 1. How to order 1SMA150Z on Heisener?
  • 3. Are the 1SMA150Z price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 1SMA150Z?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1SMA150Z.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as 1SMA150Z pin diagram, 1SMA150Z datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
1SMA150Z 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。