购买 1PGSMA200ZHR3G | 1PGSMA200ZHR3G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
1PGSMA200ZHR3G
1PGSMA200ZHR3G
1PGSMA200ZHR3G
仅供参考
零件编号 1PGSMA200ZHR3G
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ZENER 200V 1.25W DO214AC
数据表
封装 -
ECAD
库存 6 piece(s)
送货服务
1PGSMA200ZHR3G参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)200 V
公差±5%
力量 - 最大1.25 W
阻抗(最大值)(Zzt)1500 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 152 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 200 mA
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
1PGSMA200ZHR3G Packaging
Insepction
1PGSMA200ZHR3G FAQ
  • 1. How to order 1PGSMA200ZHR3G on Heisener?
  • 3. Are the 1PGSMA200ZHR3G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 1PGSMA200ZHR3G?
1PGSMA200ZHR3G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。