购买 1PGSMA120ZHR3G | 1PGSMA120ZHR3G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
1PGSMA120ZHR3G
1PGSMA120ZHR3G
1PGSMA120ZHR3G
仅供参考
零件编号 1PGSMA120ZHR3G
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ZENER 120V 1.25W DO214AC
送货服务
1PGSMA120ZHR3G参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)120 V
公差±5%
力量 - 最大1.25 W
阻抗(最大值)(Zzt)550 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 91.2 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 200 mA
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱DO-214AC, SMA
1PGSMA120ZHR3G Packaging
Insepction
1PGSMA120ZHR3G FAQ
  • 1. How to order 1PGSMA120ZHR3G on Heisener?
  • 3. Are the 1PGSMA120ZHR3G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 1PGSMA120ZHR3G?
1PGSMA120ZHR3G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。