购买 1N5927BP-TP | 1N5927BP-TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
1N5927BP-TP
1N5927BP-TP
1N5927BP-TP
仅供参考
零件编号 1N5927BP-TP
制造商 Micro Commercial Co
描述 DIODE ZENER 12V 1.5W DO-41
送货服务
1N5927BP-TP参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)12 V
公差±5%
力量 - 最大1.5 W
阻抗(最大值)(Zzt)6.5 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 9.1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 200 mA
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱DO-204AL, DO-41, Axial
供应商设备包DO-41
1N5927BP-TP Packaging
Insepction
1N5927BP-TP FAQ
  • 1. How to order 1N5927BP-TP on Heisener?
  • 3. Are the 1N5927BP-TP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 1N5927BP-TP?
1N5927BP-TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。