购买 1N5393GP-TP | 1N5393GP-TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
1N5393GP-TP
1N5393GP-TP
1N5393GP-TP
仅供参考
零件编号 1N5393GP-TP
制造商 Micro Commercial Co
描述 DIODE GEN PURP 200V 1.5A DO15
送货服务
1N5393GP-TP参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
系列-
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)1.5A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.4 V @ 1.5 A
速度Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 200 V
电容@ Vr,F15pF @ 4V, 1MHz
安装类型Through Hole
包/箱DO-204AC, DO-15, Axial
供应商设备包DO-15
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
1N5393GP-TP Packaging
Insepction
1N5393GP-TP FAQ
  • 1. How to order 1N5393GP-TP on Heisener?
  • 3. Are the 1N5393GP-TP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 1N5393GP-TP?
1N5393GP-TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。