购买 1N5393GH | 1N5393GH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
1N5393GH
1N5393GH
1N5393GH
仅供参考
零件编号 1N5393GH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE GEN PURP 200V 1.5A DO204AC
送货服务
1N5393GH参数
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)1.5A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 1.5 A
速度Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 200 V
电容@ Vr,F15pF @ 4V, 1MHz
安装类型Through Hole
包/箱DO-204AC, DO-15, Axial
供应商设备包DO-204AC (DO-15)
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
1N5393GH Packaging
Insepction
1N5393GH FAQ
  • 1. How to order 1N5393GH on Heisener?
  • 3. Are the 1N5393GH price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 1N5393GH?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1N5393GH.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as 1N5393GH pin diagram, 1N5393GH datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
1N5393GH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。