购买 1N5234DE3 | 1N5234DE3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
1N5234DE3
1N5234DE3
1N5234DE3
仅供参考
零件编号 1N5234DE3
制造商 Microchip Technology
描述 VOLTAGE REGULATOR
送货服务
1N5234DE3参数
制造商Microchip Technology
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)6.2 V
公差±1%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)7 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 4 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 200 mA
工作温度-65°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱DO-204AH, DO-35, Axial
供应商设备包DO-204AH (DO-35)
1N5234DE3 Packaging
Insepction
1N5234DE3 FAQ
  • 1. How to order 1N5234DE3 on Heisener?
  • 3. Are the 1N5234DE3 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 1N5234DE3?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1N5234DE3.
1N5234DE3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。