购买 1N4753A-T50A | 1N4753A-T50A数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
1N4753A-T50A
1N4753A-T50A
1N4753A-T50A
仅供参考
零件编号 1N4753A-T50A
制造商 Fairchild Semiconductor
描述 DIODE ZENER 36V 1W DO41
送货服务
1N4753A-T50A参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)36 V
公差±5%
力量 - 最大1 W
阻抗(最大值)(Zzt)50 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 27.4 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-65°C ~ 200°C
安装类型Through Hole
包/箱DO-204AL, DO-41, Axial
供应商设备包DO-204AL (DO-41)
1N4753A-T50A Packaging
Insepction
1N4753A-T50A FAQ
  • 1. How to order 1N4753A-T50A on Heisener?
  • 3. Are the 1N4753A-T50A price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 1N4753A-T50A?
1N4753A-T50A 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。