购买 1658-G41-00-P10-055838-14A | 1658-G41-00-P10-055838-14A数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
1658-G41-00-P10-055838-14A
1658-G41-00-P10-055838-14A
1658-G41-00-P10-055838-14A
仅供参考
制造商 E-T-A
描述 CIR BRKR THRM 14A 240VAC 28VDC
送货服务
断路器类型Thermal
目前评级14A