购买 1206Y6300102JER | 1206Y6300102JER数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
1206Y6300102JER
1206Y6300102JER
1206Y6300102JER
仅供参考
零件编号 1206Y6300102JER
制造商 Knowles Syfer
描述 CAP CER 1206
送货服务
1206Y6300102JER参数
制造商Knowles Syfer
类别电容器 - 陶瓷电容器
封装-
ECAD
系列*
电容-
公差-
电压额定值-
温度系数-
工作温度-
特征-
评级-
应用-
失败率-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
厚度(最大)-
引线间距-
领导风格-
1206Y6300102JER Packaging
Insepction
1206Y6300102JER FAQ
  • 1. How to order 1206Y6300102JER on Heisener?
  • 3. Are the 1206Y6300102JER price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 1206Y6300102JER?
1206Y6300102JER相关产品
SIT8208AI-21-33S-40.000000Y SIT8208AI-21-33S-40.000000Y SiTime, OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
VJ0805D820FLXAP VJ0805D820FLXAP Vishay Vitramon, CAP CER 82PF 25V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
BK/GMC-1.6A BK/GMC-1.6A Eaton, FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM, 5mm x 20mm, * 查看
A22L-TA-24A-01A A22L-TA-24A-01A Omron Automation and Safety, SWITCH PUSH SPST-NC 10A 110V, -, * 查看
70156-3209 70156-3209 Omron Automation and Safety, SYSTEM, -, * 查看
RWR89SR500FRRSL RWR89SR500FRRSL Vishay Dale, RES 0.5 OHM 3W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
5222132-1 5222132-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN BNC JACK STR 75 OHM PCB, -, * 查看
D38999/26WJ8SN-LC D38999/26WJ8SN-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSNG FMALE 8POS INLINE, -, * 查看
DIN-032CSD-R3L-HM DIN-032CSD-R3L-HM 3M, CONN DIN SOCKET 32POS VERT GOLD, -, * 查看
5535090-4 5535090-4 TE Connectivity AMP Connectors, CONN DIN RECEPT 96POS VERT PCB, -, * 查看
1206Y6300102JER 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
1206Y6300102JER
D# 1206Y6300102JER-ND
Syfer Technology
CAP CER 1000PF 630V X7R 1206