购买 1206Y3007P50DQT | 1206Y3007P50DQT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
1206Y3007P50DQT
1206Y3007P50DQT
1206Y3007P50DQT
仅供参考
零件编号 1206Y3007P50DQT
制造商 Knowles Syfer
描述 CAP CER HIGH Q 1206
送货服务
1206Y3007P50DQT参数
制造商Knowles Syfer
类别电容器 - 陶瓷电容器
封装-
ECAD
系列*
电容-
公差-
电压额定值-
温度系数-
工作温度-
特征-
评级-
应用-
失败率-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
厚度(最大)-
引线间距-
领导风格-
1206Y3007P50DQT Packaging
Insepction
1206Y3007P50DQT FAQ
  • 1. How to order 1206Y3007P50DQT on Heisener?
  • 3. Are the 1206Y3007P50DQT price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 1206Y3007P50DQT?
1206Y3007P50DQT相关产品
PZU7.5DB2,115 PZU7.5DB2,115 Nexperia USA Inc., DIODE ZENER ARRAY 7.5V 5TSSOP, 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353, * 查看
RNC50H1272FSR36 RNC50H1272FSR36 Vishay Dale, RES 12.7K OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
MCR18EZHJ111 MCR18EZHJ111 Rohm Semiconductor, RES SMD 110 OHM 5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CA3106E18-1SA206 CA3106E18-1SA206 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 10POS INLINE W/SKTS, -, * 查看
DTS26W13-8SC-LC DTS26W13-8SC-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSG FMALE 8POS INLINE, -, * 查看
208458160001049 208458160001049 AVX Corporation, CONNECTOR RECEPT 160POS STR, -, * 查看
VE-25F-IV-F4 VE-25F-IV-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W, Full Brick, * 查看
1206Y3007P50DQT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
1206Y3007P50DQT
D# 1206Y3007P50DQT-ND
Syfer Technology
CAP CER 7.5PF 300V C0G/NP0 1206