购买 1206J0250270JFR | 1206J0250270JFR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
1206J0250270JFR
1206J0250270JFR
1206J0250270JFR
仅供参考
零件编号 1206J0250270JFR
制造商 Knowles Syfer
描述 CAP CER 27PF 25V C0G/NP0 1206
送货服务
1206J0250270JFR参数
系列-
电容27pF
公差±5%
电压额定值25V
温度系数C0G, NP0
工作温度-55°C ~ 125°C
特征High Temperature
评级-
应用High Reliability
失败率-
安装类型Surface Mount, MLCC
尺寸/尺寸0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
高度 - 坐姿(最大)-
厚度(最大)0.063" (1.60mm)
引线间距-
领导风格-
1206J0250270JFR Packaging
Insepction
1206J0250270JFR FAQ
  • 1. How to order 1206J0250270JFR on Heisener?
  • 3. Are the 1206J0250270JFR price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 1206J0250270JFR?
1206J0250270JFR相关产品
SG230 SG230 Littelfuse Inc., GDT 230V 1KA SURFACE MOUNT, 1812 (4532 Metric), - 查看