购买 10RIA120 | 10RIA120数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
10RIA120
10RIA120
10RIA120
仅供参考
零件编号 10RIA120
制造商 Solid State Inc.
描述 SCR THYRISTOR 25 AMP TO 48
送货服务
10RIA120参数
制造商Solid State Inc.
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR
封装-
ECAD
系列10RIA
电压 - 关闭状态1.2 kV
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)2 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)60 mA
电压 - 导通状态(Vtm)(最大值)1.75 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)10 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)25 A
电流 - 保持(Ih)(最大)100 mA
当前 - 关闭状态(最大)10 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)225A, 240A
SCR类型Standard Recovery
工作温度-65°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Stud Mount
包/箱TO-208AA, TO-48-3, Stud
供应商设备包TO-48
10RIA120 Packaging
Insepction
10RIA120 FAQ
  • 1. How to order 10RIA120 on Heisener?
  • 3. Are the 10RIA120 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 10RIA120?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 10RIA120.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as 10RIA120 pin diagram, 10RIA120 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
10RIA120 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。