购买 10A04GP-TP | 10A04GP-TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
10A04GP-TP
10A04GP-TP
10A04GP-TP
仅供参考
零件编号 10A04GP-TP
制造商 Micro Commercial Co
描述 Interface
送货服务
10A04GP-TP参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)400 V
电流 - 平均整流(Io)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 10 A
速度Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 400 V
电容@ Vr,F150pF @ 4V, 1MHz
安装类型Through Hole
包/箱R-6, Axial
供应商设备包R-6
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
10A04GP-TP Packaging
Insepction
10A04GP-TP FAQ
  • 1. How to order 10A04GP-TP on Heisener?
  • 3. Are the 10A04GP-TP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 10A04GP-TP?
10A04GP-TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。