购买 100151DC | 100151DC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
100151DC
100151DC
100151DC
仅供参考
零件编号 100151DC
制造商 National Semiconductor
描述 D FLIP-FLOP, 100K SERIES
送货服务
100151DC参数
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 触发器
封装-
ECAD
系列-
功能-
类型-
输出类型-
元素数量-
每个元素的位数-
时钟频率-
最大传播延迟@ V,最大CL-
触发类型-
电流 - 输出高,低-
电压 - 电源-
电流 - 静态(Iq)-
输入电容-
工作温度-
安装类型-
包/箱-
100151DC Packaging
Insepction
100151DC FAQ
  • 1. How to order 100151DC on Heisener?
  • 3. Are the 100151DC price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 100151DC?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 100151DC.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as 100151DC pin diagram, 100151DC datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
100151DC 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
100151DC
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
100151DC QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
CDBU0130L-HF
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 0603
S3A-13-F
DIODE GEN PURP 50V 3A SMC