购买 0805J0500180JFR | 0805J0500180JFR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
0805J0500180JFR
0805J0500180JFR
0805J0500180JFR
仅供参考
零件编号 0805J0500180JFR
制造商 Knowles Syfer
描述 CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 0805
数据表
封装 0805 (2012 Metric)
送货服务
0805J0500180JFR参数
制造商Knowles Syfer
类别电容器 - 陶瓷电容器
封装0805 (2012 Metric)
ECAD
系列-
电容18pF
公差±5%
电压额定值50V
温度系数C0G, NP0
工作温度-55°C ~ 125°C
特征High Temperature
评级-
应用High Reliability
失败率-
安装类型Surface Mount, MLCC
尺寸/尺寸0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
高度 - 坐姿(最大)-
厚度(最大)0.051" (1.30mm)
引线间距-
领导风格-
0805J0500180JFR Packaging
Insepction
0805J0500180JFR FAQ
  • 1. How to order 0805J0500180JFR on Heisener?
  • 3. Are the 0805J0500180JFR price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 0805J0500180JFR?
0805J0500180JFR相关产品
50758220747600F 50758220747600F Dialight, LED PANEL INCAND DATALITE CLEAR, -, - 查看
998311 998311 Weidmuller, CONDITIONER SGNL COMBI 10V 20MA, -, - 查看
CAT16-361J4LF CAT16-361J4LF Bourns Inc., RES ARRAY 4 RES 360 OHM 1206, 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals, - 查看