购买 0603Y0630822JER | 0603Y0630822JER数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
0603Y0630822JER
0603Y0630822JER
0603Y0630822JER
仅供参考
零件编号 0603Y0630822JER
制造商 Knowles Syfer
描述 CAP CER 0603
送货服务
0603Y0630822JER参数
制造商Knowles Syfer
类别电容器 - 陶瓷电容器
封装-
ECAD
系列*
电容-
公差-
电压额定值-
温度系数-
工作温度-
特征-
评级-
应用-
失败率-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
厚度(最大)-
引线间距-
领导风格-
0603Y0630822JER Packaging
Insepction
0603Y0630822JER FAQ
  • 1. How to order 0603Y0630822JER on Heisener?
  • 3. Are the 0603Y0630822JER price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 0603Y0630822JER?
0603Y0630822JER相关产品
E81D251VNN331MQ35T E81D251VNN331MQ35T United Chemi-Con, CAP ALUM 330UF 250V RADIAL, -, * 查看
IPD50N06S214ATMA2 IPD50N06S214ATMA2 Infineon Technologies, MOSFET N-CH 55V 50A TO252-3, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
KSC1675OBU KSC1675OBU Fairchild/ON Semiconductor, TRANS NPN 30V 0.05A TO-92, TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), * 查看
X5045PZ-2.7 X5045PZ-2.7 Intersil, IC SUPERVISOR CPU 4K EE 8-DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
BTS5460SFXUMA1 BTS5460SFXUMA1 Infineon Technologies, IC SW SMART HI SIDE 4CH DSO36-43, 36-BSSOP (0.295", 7.50mm Width), * 查看
THS3125CDRG4 THS3125CDRG4 Texas Instruments, IC OPAMP CFA 160MHZ 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RNC50H6812BSRSL RNC50H6812BSRSL Vishay Dale, RES 68.1K OHM 1/10W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RC0603FR-07237KL RC0603FR-07237KL Yageo, RES SMD 237K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
74458005 74458005 Wurth Electronics Inc., FIXED IND 5.6UH 5.3A 20 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
0395045702 0395045702 Molex, LLC, TERM BLOCK PLUG 2POS STR 3.5MM, -, * 查看
1744428-8 1744428-8 TE Connectivity AMP Connectors, 3.96 EP HDR ASSY 8P R/A, GW, -, * 查看
0603Y0630822JER 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
0603Y0630822JER
D# 0603Y0630822JER-ND
Syfer Technology
CAP CER 8200PF 63V X7R 0603